O nás > Lektoři > Reference

Tomáš Líbal

libalB.jpg

Je účetním a ekonomickým poradcem s mnohaletou praxí v této oblasti, oborem účetnictví a daně se zabývá od roku 1991. Věnuje se poradenské, konzultační, lektorské a publikační činnosti. Je odborným garantem certifikovaného (rekvalifikačního) kurzu Účetnictví. Je autorem několika publikací a řady odborných článků z oblasti účetnictví a daní a učebních pomůcek pro účetní.

 

 

 

Reference:

ČESKÝ TELECOM (Telefónica O2 Czech republic) - projekt vzdělávání materiálových účetních a testování znalostí.

TMF Czech - spolupráce při vzdělávání zaměstnanců v oblasti účetnictví (programy: změny v účetních předpisech, nehmotný a hmotný majetek, sestavení účetní závěrky a uzávěrky a další).

Accenture Services - spolupráce v oblasti vzdělávání zaměstnanců zaměřeného na účetnictví (Účetníctví I. – základy podvojného účetnictví, Účetnictví II. – účtování v příkladech, Účetnictví pro neúčetní pozice) a testování znalostí.  

s Autoleasing - příprava a realizace projektu Leasing – daňové aspekty.

ČTK - příprava a realizace projektu Účetní asistent – dle certifikace účetních ACCA včetně písemné a ústní zkoušky.

WIS Economic - spolupráce při realizaci vzdělávacích programů zaměřených na změny účetních předpisů.

Další: Mostecká uhelná společnost, Česká pošta, Metrostav, Eltodo, Tupperware Czech Republic, EZ Praha, Vodafone Czech Republic, Kablo Elektro, Group4Securitas, Chládek a Tintěra, Moores Rowland Audit, GENERAL BOTTLERS CR.