O nás > Lektoři > Reference

Ing. Georgi Kolev

Ing. Kolev.jpgAbsolvoval VŠE v Praze obor Mezinárodní vztahy a obchod, studoval rovněž ve Velké Británii v programech Executive Coaching Master Class, Leadership Master Class, Sales Master Class a  Master Practitioner in NLP na PPI Business NLP.
Jedenáct let působil ve společnosti Kimberly-Clark Professional na různých pozicích v České republice i Rakousku. Mimo jiné bylo jeho úkolem zjišťování vzdělávacích a rozvojových potřeb zaměstnanců, implementace managementu kvality v oblasti vzdělávání a vedení několika týmů lidí (např z oblasti marketingu, obchodu a customer service). Vedl rovněž vzdělávací agenturu Harramach & Partner Easy Learning ve Vídni.
V současné době již druhým rokem působí jako nezávislý trenér a kouč se specializací na soft skills (leadership, motivace, komunikační a vyjednávací dovednosti apod.)
Tréninky a koučování vede nejen v českém, ale i anglickém, bulharském a ruském jazyce.

 

Reference:

Kimberly-Clark professional /  Projekt „Zvyšování výkonnosti prodejního týmu“ 1997-2008 - Prodejní dovednosti, Prezentační dovednosti, Strategie rozvoje klíčových zákazníků, Vyjednávání, Komunikační dovednosti, Trenérské dovednosti, Efektivní využití času a plánování trasy, Koučování, Řízení vztahů se zákazníky (CRM) - cyklus školení pro prodejní týmy ve střední a východní Evropě.

Kimberly_Clark professional / Projekt „Soft skills pro vedoucí týmů“ -  Komunikace, Koučování, Prezentační dovednosti, Hodnocení zaměstnanců, Vedení prodejního týmu, Líderství a motivace členů týmu, Vyjednávání, Týmová spolupráce, Strategie rozvoje klíčových zákazníků - cyklus školení pro teamleadry ve střední a východní Evropě (střední management), duben 2004 – srpen 2008.

Avon Cosmetics s.r.o. /  Projekt „Soft skills pro Divizní manažerky“ září 2001 - říjen 2003, Výběr a koučování, Komunikace a řízení konfliktů, Efektivní řízení času, Týmová spolupráce, cyklus školení pro Top management.

Městský úřad Cheb /  Týmová spolupráce, styly vedení a motivace, květen 2009, školení pro Top management.

Würth Electronik iBE CZ s.r.o /  Týmová spolupráce, styly vedení – skolení pro vrcholový management, prosinec 2008.

Eurotel Bratislava /  Projekt „Soft skills pro střední a vrcholový management“, Vedení týmu, motivace, řešení konfliktů, Prezentační dovednosti, Týmová spolupráce.