Jak zvládat neustálé změny a stále se zvyšující tlaky na výkon

Změna je jedinou „ jistotou“ v našem životě, přesto nám často způsobuje napětí, strach, stres a obavy.  Rozdíl mezi jednotlivci úspěšnými a méně úspěšnými je v reakci na události v životě - jak rychle se se změnou vyrovnáme, přijmeme ji a uděláme z ní příležitost k osobnímu růstu.
Zajímá vás, jak využít těžké časy k seberozvoji, jak se co nejlépe dostat z  emoční bouře? Práce s emocemi se pro vás stane zábavou a budete pracovní nasazení, změny, tlaky na výkon zvládat v mnohem větším klidu a pohodě.

KURZ JE URČEN
všem, kteří chtějí začít využívat mnohem více svůj vlastní potenciál – bez ohledu na manažerské, obchodní či jiné pozice. Každému, kdo pochopil, že drobnými úpravami ve svém okolí, ale především úpravami vlastních programů a lepšího využívání těla, mysli, emocí, dokáže mnohem více a ve větší pohodě.

PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU
- budete se mnohem lépe vyrovnávat se změnami, které zákonitě doprovázejí naše životy,
- emoce není možné z našich životů odstranit, lze však mnohem více v životě zapojovat emoce pozitivní (dle statistik až 80 % našich myšlenek je negativních, tréninkem lze zmenšit „ lalok nářků“  každého z nás),
- budete umět mnohem více prožívat štěstí, radost, klid, což jsou emoce, které zvyšují výkon v osobním i pracovním životě.

Program       9:00-16:00

• Změna a její specifika, která ji doprovází.
• Způsoby reakce na změnu.
• Jak připravit tělo, mysl i emoce na dosahování požadovaného výkonu.
• Jak přesvědčivě komunikovat změnu směrem k ostatním.
• Verbální a neverbální komunikace, její využití.

lektor:
Ing. Ivana Žáková - všechny kurzy lektora
lektorka, trenérka a koučka v oblasti obchodních a manažerských dovedností s využitím technik NLP a 20leté zkušenosti z obchodu a managementu nadnárodních společností
Datum Variabilní symbol Místo konání
Termín dle dohody.
cena: 4810,- Kč (včetně 21% DPH)
cena: 3975,- Kč (bez DPH)
tel.: 602 216 066, kurzy@pragoeduca.cz