Témata kurzů > Manažerské dovednosti a osobní rozvoj > Obchodní znalosti, dovednosti a nákup

Jak v sobě znovu objevit a nastartovat všechny potřebné energie technikou Čtyř dimenzí energií

Kde a jak v sobě objevit energii tolik potřebnou k dosahování výkonu?Není to jen čas, který nám všem chybí, ale je to především energie. Tolik se v našich životech „valíme“ kupředu, jedeme na doraz, motáme se v začarovaném kruhu. Jsme k smrti unavení anebo naopak lhostejní a znudění, bez náboje, bez cíle, tloustneme, chřadneme, bolí nás hlava, záda…..nevíme, jak z toho ven.
Řešení může být jednoduché: přidat odpočinek (že není čas?), přidat drobné  aktivity, přinášející nám do života radost a dobrodružství (že není čas?), nastartovat vnitřní motivaci, zaměřit a soustředit se na dosažení cíle.
Objevme vaše skryté zdroje všech 4 dimenzí potřebných energií - tělesné, emoční, mentální i duchovní a „NASTARTUJME“ TAK VÁŠ NOVÝ ŽIVOT.

KURZ JE URČEN
všem, kteří chtějí začít více využívat svůj vlastní potenciál – bez ohledu na manažerské, obchodní či jiné pozice. Každému, kdo pochopil, že drobnými úpravami ve svém okolí a úpravami vlastních programů a lepším využíváním těla, mysli a emocí dokáže mnohem více a ve větší pohodě.

PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU
- budete umět objevovat, zapalovat a využívat zdroje potřebných energií v osobním i v profesním životě u sebe i svých kolegů.
Techniku 4 dimenzí energií je možné využívat k získávání nových spolupracovníků, k jejich motivaci, vedení a celkovému dosahování stanovených cílů v životě.

Program       9:00-16:00

• Sebekoučink ke stanovení aktuálního stavu ve využívání energie.
• Tělesná energie (TE): jak být plný energie a tělesně zdatný: TE je určena množstvím energie.
• Emoční energie (EE): jak být otevřený novým věcem i lidem, jak být tvůrcem svého života: EE je určena kvalitou energie.
• Intelektuální energie (IE): jak být soustředěný a zaměřovat pozornost správným směrem: IE je určena zaměřením energie.
• Duchovní energie (DE): jak být vyrovnaný a nadšený a vytrvat k cestě ke svému cíli: DE je určena silou energie.

lektor:
Ing. Ivana Žáková - všechny kurzy lektora
lektorka, trenérka a koučka v oblasti obchodních a manažerských dovedností s využitím technik NLP a 20leté zkušenosti z obchodu a managementu nadnárodních společností
Datum Variabilní symbol Místo konání
Termín dle dohody.
cena: 4810,- Kč (včetně 21% DPH)
cena: 3975,- Kč (bez DPH)
tel.: 602 216 066, kurzy@pragoeduca.cz