Kurzy a školení s dlouholetou tradicí

Školení a kurzy, které Vám pomohou v profesním i osobním růstu. Díky školením a kurzům můžete získat nové či si rozšířit stávající znalosti, zdokonalit se či získat nové dovednosti a dozvědět se o změnách a novinkách v jednotlivých oblastech.

Již přes 25 let pro Vás připravujeme širokou nabídku vzdělávání v těchto oblastech: HR management a personalistika, Mzdové účetnictví, Účetnictví a daně, Ekonomika a finanční řízení, Manažerské dovednosti a osobní rozvoj , Projektové řízení a Energetická legislativa  vždy v termínech dle dohody.

V případě zájmu pro Vás zajistíme vzdělávání na míru


PŘIPRAVOVANÉ KURZY

Neměli jste příležitost navštívit náš kurz osobně nebo on-line? Nevadí, máme pro vás připravenou nabídku videokurzu popisující změny Zákoníku práce od 1.8.2020 a 1.1.2021.

Nákupem získáte plný výklad v délce 2 hod 30 minut plus dalších 5 materiálů v .pdf podobě k těmto změnám + prezentaci která je používána ve videu a navíc máte možnost se zeptat lektora  na jakékoli dotazy týkající se těchto prezentovaných změn (formou emailu) .

V případě zájmu o školení nás , prosím, kontaktujte mailem na adrese kurzy@praqoeduca.cz nebo si kurz přímo objednejte

Pokud máte zájem o přehled aktuální legislativy související s pracovním právem, daněmi, pojištěním a pod. navštivte, prosím, demoverzi Encyklopedie personalistiky a mzdového účetnictví www.emca.cz.

Vyzkoušejte si svoje předpoklady pro řízení projektů na www.simultrain.cz

 

 

Aktuality


Vyzkoušejte bezplatně novou verzi e-learningu praktického řízení projektů českém jazyce a požádejte nás o cenovou nabídku na E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Vyzkoušejte bezplatně naší Encyklopedii personalistiky a mzdového účetnictví  - EMČA - www.emca.cz a požádejte nás o cenovou nabídku na E-mail: emca@pragoeduca.cz

Podpořte, prosím, i vy příspěvkem opravu katedrály Notre Dame. Pokud máte zájem o schůzku s ředitelem nadace panem Michelem Picaudem, prosím, kontaktujte nás na e-mail: kurzy@pragoeduca.cz. Děkujeme za poskytnutý dar.

Získejte za výhodnější cenu soubor vzorů smluv  tím, že nám zašlete poptávku na náš e-mail: kurzy@pragoeduca.cz

 

O nás

Sídlo společnosti:

Pragoeduca s.r.o. 
Husinecká 541/13

130 00 Praha 3 - Žižkov

Telefon:  +420 602 216 066

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Číslo účtu:115-7465980207/0100

IČO: 07179081

DIČ: CZ07179081

Učebny:

GPS souřadnice:

50°04'07.8"N 14°24'09.9"E

Metro B - ANDĚL - výstup "Na Knížecí", směr "Ženské domovy"