O nás > Lektoři > Reference

Karel Červený, MSc.

Bc. Karel Červený.jpgAbsolvent Palackého univerzity v Olomouci, obor andragogika v profilaci na personální management, a Business School Netherland. V současné době dokončuje magisterské MSc studium na BIBS v Brně. V prestižním ročním kursu MCI pro ředitele podniků je Head Master of Lectures Pool.

Řadu let pracoval na manažerských pozicích (vedoucí odboru personalistiky, personální ředitel, HR manager).

Již sedm let se věnuje studiu kreativity a v posledních dvou letech kreativitu  i prakticky trénuje a vyučuje.

Je předsedou Asociace pro rozvoj kreativity a inovativního myšlení.

Je expertem na trénink individuální a týmové tvořivosti a je tvůrcem některých  nových originálních postupů, které zrychlují rozvoj tvořivosti u absolventů tréninků.

 

   Reference:

RWE / 3letá spolupráce v oblasti motivačních systémů a vzdělávání pro střední management a specialisty - komunikační dovednosti, asertivní jednání, motivace, sebemotivace, týmová spolupráce.

České teplo s.r.o. Praha / Komplexní manažerské vzdělávání pro střední a vrcholový management. - strategické řízení a rozvoj strategického myšlení, Řízení informací, manažerská psychologie, projektové a procesní řízení, finanční řízení, teambuilding, personalistika, manažerské dovednosti.

Izomat Praha / Strategické řízení, Manažerská komunikace s týmem, potřeba uznání a pochvaly, Styly vedení a hodnocení výkonu, motivace lidí, přijímání změny pro ředitele regionálních poboček.

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.