Akademie manažerů/mistrů > Jak uvolnit napětí

Jak uvolnit napětí

Víte, co způsobuje váš stres, ať už to je obrovská zátěž v práci, vlak, kde na vás nezbylo místo k sezení, nebo nevyžádané telefonáty obchodníků na váš soukromý telefon.

Víte, že Váš stres způsobují různé faktory, ať už se jedná o obrovskou zátěž v práci, vlak, kde na Vás nezbylo místo, nebo nevyžádané telefonáty z call center na Váš soukromý telefon.

  • Uvědomění si pozitivní a negativní role stresu je příležitostí prozkoumat jeho spouštěče a naučit se používat techniky pro jeho úspěšné zvládání.
  • Účastnící se budou snažit prozkoumat své vlastní úrovně stresu s použitím teploměru a potom použijí 3-fázový postup k jeho  zvládnutí stresu.
  • Procvičí si různé meditační techniky a progresivní svalovou relaxaci, zanalyzují stres způsobující snížení příjmu potravy a poté provedou cvičení organizování času

 

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.