Firemní kurzy na míru > Jak na koučování

Koučování

Koučování je vhodné pro jednotlivce na všech úrovních v rámci organizace. Pomáhá jim prozkoumat, porozumět a rozvinout způsoby zlepšení jejich osobního výkonu a tím pozitivně ovlivnit výsledky celé společnosti.

Náš přístup zajišťuje, že jednotlivec i organizace získávají koučováním hmatatelné benefity. Ať již jde o zvýšení sebedůvěry a schopností u koučovaného, či lepší využití potenciálu a energie jednotlivce organizací. Naše koučování je poskytováno pečlivě vybranými odborníky a je praktické a zaměřené na vytvoření dlouhodobé hodnoty. Naše programy se mohou lišit v délce, formátu a zaměření, nicméně mají vždy společné odhodlání pomoci účastníkům dosáhnout lepšího výkonu a jejich zaměstnavatelům lepších výsledků.

Naše služby v oblasti koučování zahrnují:

  • Individuální a skupinové koučování zahrnující performance koučování, leadership koučování, transition koučování, koučování top talentů, kariérní koučování, life koučování
  • Naše kurzy koučování pomáhají manažerům získat ty správné dovednosti pro každodenní koučování na pracovišti
  • Konzultace v oblasti koučování, např. nastavení systému interních koučů

Coaching.jpg

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.