Akademie manažerů/mistrů > Pozitivní přístup – “Dokážu to”

Pozitivní přístup – “Dokážu to”

Všichni vedeme sami se sebou vnitřní rozhovory. To nezvládnu; když to udělám, nebude to fungovat; ne to nepůjde, s nimi mluvit nemůžu atd. Máte pravdu, protože se často jedná o sebenaplňující se předpověď- myslíte si, že to nezvládnete, a tak to nakonec opravdu nezvládnete…

Tento workshop využívá techniky zaměřování pozornosti, a tak pomáhá změnit myšlenky myšlenky, které se vám přehrávají kolem dokola v hlavě, na „To zvládnu“ a „Ano“. A je to opět ono sebenaplňující se proroctví, které vám pomůže zajistit, aby se tak stalo – „Můžu to zvládnout, a tak to zvládnu“.

Postoj je prostě stav mysli a my Vám ho pomůžeme pochopit.

  • V tomto kurzu se využívá DVD klipů a interaktivní hry, aby se docílilo změny vnímaní a pohledu na věc. Účastníci budou vytvářet vnitřní rozhovory a použijí nejlepší tipy k vytvoření vlastního postoje.
  • Účastníci si odnesou podklady pro kurz a také karty s nejlepšími tipy.

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.