Kurzy a školení s dlouholetou tradicí

Již přes 30 let pro  připravujeme širokou nabídku vzdělávání v těchto oblastech: HR management a personalistika, Mzdové účetnictví, Účetnictví a daně, Ekonomika a finanční řízení, Manažerské dovednosti a osobní rozvoj , Projektové řízení a Energetika  vždy v termínech dle dohody.

V případě zájmu  zajistíme VZDĚLÁVÁNÍ NA MÍRU  přímo ve vaší společnosti .


Pokud máte zájem o přehled aktuální legislativy související s pracovním právem, daněmi, pojištěním a pod. navštivte, prosím, demoverzi Encyklopedie personalistiky a mzdového účetnictví www.emca.cz.

Vyzkoušejte si svoje předpoklady pro řízení projektů na www.simultrain.cz

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME TYTO KURZY V NÁSLEDUJÍCÍCH TERMÍNECH:

 

NOVINKY

We offer the PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)® exam preparation as a virtual classroom solution.

ALeX je šikovným elektronickým nástrojem kde kvalitní školící materiály a další obsah, který je třeba do systému vložit, můžete připravit sami nebo i ve spolupráci s projektovým manažerem

Vyzkoušejte bezplatně naší Encyklopedii personalistiky a mzdového účetnictví  - EMČA - www.emca.cz a požádejte nás o cenovou nabídku na E-mail: emca@pragoeduca.cz

Podpořte, prosím, i vy příspěvkem opravu katedrály Notre Dame. Pokud máte zájem o schůzku s ředitelem nadace panem Michelem Picaudem, prosím, kontaktujte nás na e-mail: kurzy@pragoeduca.cz. Děkujeme za poskytnutý dar.

Získejte za výhodnější cenu soubor vzorů smluv  tím, že nám zašlete poptávku na náš e-mail: kurzy@pragoeduca.cz

O nás

Sídlo společnosti:

Pragoeduca s.r.o. 
Husinecká 541/13

130 00 Praha 3 - Žižkov

Telefon:  +420 602 216 066

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Číslo účtu:115-7465980207/0100

IČO: 07179081

DIČ: CZ07179081

Učebny:

GPS souřadnice:

50°04'07.8"N 14°24'09.9"E

Metro B - ANDĚL - výstup "Na Knížecí", směr "Ženské domovy"


 

 
Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.