Témata kurzů > Projektové řízení

PMI PMP®/ CAPM® 2. část - Příprava na certifikaci

Kurz je určen účastníkům, kteří se chtějí připravit na absolvování certifikace odborníka na projektové řízení podle standardů PMI, úroveň Project Management Professional - PMP nebo Certified Associate in Project Management - CAPM. Navazuje na naše školení "Příprava na certifikaci PMP / CAPM - 1. část".

Cíl a přínosy kurzu

Cílem kurzu je pokračování v přípravě na certifikaci odborníka na projektové řízení podle metodiky PMI - úrovně PMP a CAPM. Skládá se z následujících částí:

  • představení certifikace PMI PMP a/ nebo CAPM, vysvětlení nároků a přihlašovacího procesu
  • obdržení učebnic pro přípravu na certifikační zkoušku a instrukcí pro samostudium
  • nácvik aplikace nástrojů a technik projektového řízení vyžadovaných na certifikaci na případové studii - vlastním projektu účastníků
  • samostudium podle obdržených instrukcí.

Účastníci mají možnost "přinést" na školení své aktuální projekty a na ně aplikovat právě získané poznatky, co zvyšuje interaktivnost školení i přidanou hodnotu pro účastníky.


související kurzy:
PMI PMP®/ CAPM® 1. část - Příprava na certifikaci

Datum Variabilní symbol Místo konání
Termín dle dohody.
cena: 13310,- Kč (včetně 21% DPH)
cena: 11000,- Kč (bez DPH)
tel.: 602 216 066, kurzy@pragoeduca.cz


Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.