Certifikace PRINCE2

Kvalifikace PRINCE2® se stala u předních organizací externím měřítkem způsobilosti.

PRINCE2® Foundation

Připravovaný kurz je navržený pro projektové manažery, manažery týmů, projektový dohled a projektovou podporu. Cílem kurzu je pochopit, jak plánovat a organizovat projekty, jak používat PRINCE2®, aby bylo zajištěno dodání kvality, jak využít dané principy, aby realizace projektu proběhla úspěšně, jak provést analýzu rizik a přistoupit k řízení rizik, atd.

 

PRINCE2® Practitioner

Připravovaný kurz navržený pro projektové manažery, projektové koordinátory a ředitele, kteří používají projektové řízení v praxi. Kurz vychází ze znalostí získaných v základní úrovni kurzu (certifikát ze základní úrovně je předpokladem pro účast v kurzu praktické úrovně). Kurz Vás připraví ke složení zkoušky na úrovni PRINCE2® Practitioner.

 

PRINCE2® Combined kurz Foundation + Practitioner

Připravovaný kurz navržený pro projektové manažery, projektové koordinátory a ředitele, kteří používají projektové řízení v praxi. Jde o intenzivní kurz spojující základní úroveň a úroveň praktickou do jednoho kurzu. Kurz je určen těm, kteří mají více zkušeností a také čas na samostudium.

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.