Efektivita práce

Už žádné odkládání

Ano, je to pravda; utrácíte zbytečně nejvíc času ze všech lidí široko daleko! „Dám si jenom jeden další šálek kávy“, „a hele, musím se podívat na další e-mail“, „kde mám začít“. Experty na odkládání povinností a hledání výmluv, proč s úkoly nepohnout, jsme všichni. Tato krátká lekce probere možnosti, jak můžete s tímto nešvarem přestat. Ukáže, jak si zachovat proaktivní přístup, když pochopíte, že otálení může vést k bezesným nocím, nekvalitnímu výkonu a nakonec ke stresu.  Zvládněte toho více v práci i mimo ni díky používání jednoduchých technik a našich nejlepších tipů k dosažení vyšších cílů.

Účastníci kurzu se seznámí s pěti největšími důvody odkládání činností, 5krokovým modelem, který jim pomůže překonat jejich špatné návyky a provede praktickými dovednostmi různých životních situací.

Účastníci si odnesou osobní Plán realizace a kartičky s nejlepšími tipy.

 

SOS – Chytřejší nastavené cílů

Cíle jsou často vnímány jako agenda jiných lidí a my se ptáme - a co já? To by mohlo znamenat, že se nás týkají jen okrajově, v horším případě jsme se s nimi ztotožnili až krátce před vyhodnocením. Tento workshop si klade za cíl změnit Vaše myšlení tím, že vám ukáže cestu k vzájemnému ovlivnění procesu a rozvine váš vlastní přístup tím způsobem, že dokončíte všechny stanovené cíle, ať již se týkají práce, nebo osobních záležitostí.Účastníci použijí SMARTER model k napsání cílů a vytvoření motivačních cílů s pomocí PACES modelu.

Účastníci odejdou s kartami připomínajícími klíčové metody, se kterými se na lekci setkali a podklady velikosti A3

 

Každá sekunda se počítá

Nároky na náš čas jsou stále větší, začíná být stále těžší se rozhodnout, jak s časem naložíme. Existuje mnoho priorit, mnoho projektů a mnoho lidí usilujících o náš čas. Někdy je pro nás snadné pracovat déle, více hodin a stále mít pocit, že jsme toho nestihli dost. Neexistuje nic, co by udělalo dny delší, nebo nás zbavilo pracovních povinností, ale my vám nabízíme pomocnou ruku. V této lekci se budete zaměřovat na otázky typu: “Co se stane s mým pracovním vytížením, pokud přestanu dělat, co dělám?” a “Využívám maximálně svůj čas při tom, co právě dělám?”

  • Souhrn tipů a technik:
    Nalézt vaše cíle a to, kam se ztrácí váš čas
    Plánovat a stanovit si priority vaší práce
    Eliminovat požírače času

Ušetříte-li denně pouhých 5 minut, za rok získáte 3 dny navíc – přijďte a naučte se jak na to!

 

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

 

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.