Management

Řízení výkonnosti týmu

Vedení týmu může být frustrující, stejně tak, jako  prospěšné; je třeba se vypořádat s nepříjemnými  momenty a zvládnou se svým týmem ožehavé situace. Tento kurz Vám ukáže, jak vést svůj tým a úspěšně projít jednotlivými fázemi pro dosažení maximálního výkonu. Lekce též představuje klíčové role nutné k zajištění toho, aby váš tým pracoval optimálně.

 • Kurz zahrnuje:
  Definování týmu
  Provedení Vašeho týmu fázemi týmové dynamiky
  Rozpoznání klíčových rolí v týmu a uplatnění jejich silných stránek

 

Koučování

Koučování je dovednost, která je určená všem, kteří vedou lidi nebo s nimi úzce pracují. Umožnit podřízeným jít vlastní cestou může být pro kouče ten největší problém. Naše vlastní touha říkat lidem, jak něco mají dělat, spíše než nechat je nalézt jejich vlastní cestu, může potlačit jejich osobní rozvoj. Tento kurz Vám pomůže rozvinout techniku otázek a vypracovat jednoduchou strukturu k dosažení vynikajících výsledků.

 • Kurz zahrnuje:
  Vysvětlení pojmu coaching - o co se jedná?
  “GROW” model pro koučování
  Realizace modelu

 

Jak jednat s problémovými lidmi

Najdete je vždy a všude, ať už budete pracovat kdekoliv – lidi, kteří budou úmyslně dělat potíže a brzdit práci.  Způsob, jakým je budete akceptovat a jakým s nimi budete jednat, vám umožní zachovat si zdravý přístup a dokončit danou práci.  Někteří lidé jsou tzv. „potížisté“ ze své podstaty, působí tak na své okolí, ale ve skutečnosti je jejich osobnost odlišná.  Tato lekce vás seznámí s vyzkoušenými a ověřenými technikami zvládání i těch nejnáročnějších jedinců. Procvičíte si techniky, díky kterým se vydržíte soustředit na svoji roli a proměnit těžko zvladatelného člověka v konstruktivního spojence.

 • Účastníkům bude představeno:
  7 typů problematického chování
  Jak zacházet s problematickým chováním oso
  Dotazník názorů a postojů
  Procvičení dovedností
  Účastníci obdrží osobní plán řešení situací a sadu CD karet s klíčovými modely a postupy.

 

   

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.