Emoční inteligence

Jak uvolnit napětí

Víte, co způsobuje váš stres, ať už to je obrovská zátěž v práci, vlak, kde na vás nezbylo místo k sezení, nebo nevyžádané telefonáty obchodníků na váš soukromý telefon. Víte, že váš stres způsobují různé faktory, ať už se jedná o obrovskou zátěž v práci, vlak, kde na vás nezbylo místo, nebo nevyžádané telefonáty z call center na váš soukromý telefon.

Uvědomění si pozitivní a negativní role stresu je příležitostí prozkoumat jeho spouštěče a naučit se používat techniky pro jeho úspěšné zvládání. Účastnící se budou snažit prozkoumat své vlastní úrovně stresu s použitím teploměru a potom použijí 3-fázový postup k jeho zvládnutí stresu. Procvičí si různé meditační techniky a progresivní svalovou relaxaci, zanalyzují stres způsobující snížení příjmu potravy a poté provedou cvičení organizování času.

 

Řekněte NE efektivně

Říkáte ano, když byste měli říkat ne? Když řeknete „ne“, lidé to ignorují a úkol, kterému jste se bránili, na vás stejně zůstane? Myslí si lidé, že žertujete, nebo se dokonce rozčílí nebo brání, když řeknete „ne“?

Ano! Pak jste to vy, komu je tato krátká lekce určena.

Objevte výhody, jaké má „ne“ vyslovené účinným způsobem, a samozřejmě také výhody, jaké má „ne“ vyslovené s řadou nápadů, které vám dají lepší šanci, že ostatní vaše rozhodnutí budou akceptovat.

Účastníci identifikují své obavy s použitím „mask game“, prozkoumají své možnosti pomocí 4D přístupu, objeví v sobě vzorec jak být HRDINA a prakticky vyzkouší své dovednosti. Účastníci odejdou s kartou shrnující tuto lekci.

 

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.