Řízení změn

Změna – co lidé potřebují

Změna může znepokojovat stejně tak jednotlivce, jako organizace. Může být také mocným motivačním prvkem a přinášet pozitivní aspekty do našeho života. Tato lekce se bude zabývat technikami, díky kterým můžete změnu vnímat jako pozitivní, spíše než bolestnou událost. Když pochopíte, že změnu v životě potřebujete, zorganizujete si svůj osobní přístup, zvládnete odpor ke změně a získáte přitom několik nástrojů k dosažení takového procesu a jeho řízení.

Pomocí dotazníku se účastníci pokusí najít nový směr a odolnost. Použijí k tomu určený model, a provedou  analýzu silových polí  Účastníci obdrží výukové materiály s nejlepšími tipy.

 

Předávání špatných zpráv a říkání NE

Říci “ne” a říkat lidem věci, které nechtějí slyšet mnoho lidí přirozeně neumí. V životě však nastanou situace, kdy však nemáme jinou možnost. V této lekci prozkoumáte nástroje a techniky jak špatnou zprávu sdělit snadno a sebejistě a říci ne v případě, že je to třeba.

 

  • V této lekci se naučíte:
    Najít cestu jak snadno a sebejistě říci ne v případě, že to potřebujete
    Rozvinout asertivní komunikační dovednosti
    Sdělit špatné zprávy s empatií a přímo
    Ušetřit čas a peníze nejen sobě, ale i své firmě

 

Řešení konfliktů

Konflikt a nesouhlas mohou tvořit významnou překážku při realizace projektů. Lidé mají rozdílné názory a Vy se, nehledě na to, který názor je ten správný, můžete dostat do patové situace, pokud ostatní nechtějí akceptovat odlišné názory. Nedovolte ale, aby vás konflikty stresovaly – mohou být i pozitivem. Tato lekce se zabývá způsoby, jak můžete konflikt zvládat pozitivně, pomůže Vám zvážit všechny možnosti racionálně a přijít s přístupem, který je funkční a přináší ten nejlepší možný výsledek.

Účastníci získají znalosti o propojení mezi emocemi a chováním, pět způsobů řešení konfliktů; osm kroků přiblížení se ke vzájemné spolupráci a procvičení dovedností. Účastníci si odnesou osobní Plán realizace.

 

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

 

 

 

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.