Efektivní projektové řízení

Projektové řízení - Top Tipy

Přijďte na tento workshop a seznamte se s našimi nejlepšími tipy, které vám pomohou projekt řídit hladce až do úspěšného konce. Budeme se zabývat některými přímočarými technikami, které skutečně fungují a zajistí, že váš projekt bude splněn včas a v rámci rozpočtu. A nezapomeneme, že projekty jsou také o lidech, nejenom systémech a postupech.

Dovolte, aby Vám naši odborníci pomohli si zvýšit sebevědomí, až budete vyzváni k řízení projektu jakéhokoliv rozsahu, s jakýmikoliv náklady a dopadem.

 

Jak pracovat s budgetem

Rozpočet minulých období, přírůstkový rozpočet, na nulovém základě, marže…Zde se budeme zabývat oním záhadným slovem BUDGET (ROZPOČET), konkrétním, jasným a srozumitelným, anglickým výrazem. Vyhněte se nejběžnějším pastem a naučte se, jak několik málo základních rad může vést k úspěšnému finančnímu řízení. 

Když se budete vyhýbat rozpočtům v práci, doženou vás doma. Plánovat rozpočty potřebujete a my vám ukážeme, jak na to. Účastníci využijí řadu praktických cvičení k pochopení podstaty a chování nákladů k rozlišení mezi příjmy a výdaji sestaví jednoduchý rozpočet oddělení.

Účastníci si odnesou příklady a souhrnné podklady.

 

Jak ovlivnit klíčové osoby a prosadit se

Potřebujete ovlivňovat a inspirovat klíčové osoby s rozhodovací pravomocí a zainteresované osoby aby vám pomohli prosadit se v pracovním životě? Můžete  to udělat nepřímo – například ovlivnit starší kolegy nebo někoho v jiné části podniku?

Například, poradit si se zaiteresovanými osobami, dosáhnout podepsání projektu, získat další prostředky nebo vybudovali svou kariérní síť a perspektivy do budoucna? Jestliže to potřebujete, je tato lekce určena právě vám. Poskytne vám tipy, rady a jasnou strategii šesti kroků, které Vám pomohou ovlivňovat a inspirovat klíčové osoby (např. vyšší manažery) k tomu, aby  zvýšili Vaše šance k dosažení Vašich pracovních cílů.

 

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.